LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2022

Termín neděle 31. 7. - 7. 8. 2022

MÍSTO: Rekreační středisko Eden - Krkonoše, Roudnice v Krkonoších 65, Jilemnice 514 01, 

webové stránky

CENA: 5.600,-

Kapacita 100 míst / Počet obsazených míst 88 / Zbývá 12 volných míst

V ceně je zahrnuto: Ubytování v pokojích pro 8 a méně osob, některé mají společné WC a sprchy, některé vlastní sociální zařízení. Stravování 5x denně (snídaně formou švédských stolů, oběd, svačina, večeře, druhá večeře), celodenní pitný režim (vezměte s sebou flašky na doplňování), cestovné tam i zpět autobusem, výuka lektorů jak našich tak pozvaných, zdravotník, pronájem veškerých prostor, doprovodný program, odměny a spoustu dalšího.

Výuka bude rozdělena dle věkových kategorií, taneční lekce budou probíhat 4 - 6 hodin denně, nejmladší děti dle toho, co zvládnou. V programu máme také kreativní činnosti, soutěže, bojovky, večerní diskotéky a spoustu dalšího. V areálu je také menší „přírodní“ bazén.

DopravaHROMADNÁ objednaným autobusem, který je již v ceně soustředění. Zaveze nás přímo na místo. Cesta trvá asi 4,5 hodiny s přestávkami. Nabalte oběd do batůžku nebo po cestě možno koupit něco na benzínce.

SRAZ: Parkoviště za Kulturním domem v Břeclavi – neděle 31. 7. 2022 v 9:00

PŘÍJEZD ZPĚT DO BŘECLAVI - na parkoviště za KD – neděle 7. 8. 2022 cca v 16:00

Na zpáteční cestu, prosím, přibalte dětem peníze na oběd, budeme stavět v KFC/McDonald's. Jinak penízky dle uvážení - dobrůtky na baru/obchůdek kousek od hotelu při procházce.

Těm, kteří budou chtít jet vlastní dopravou, se cestovné nevrací, jelikož je cena za autobus rozpočítána mezi plný počet účastníků a připočítána k ceně soustředění. Slevu je možno započítat až po zaplnění autobusů.

U AUTOBUSU NUTNO ODEVZDAT, JINAK NEBUDEME MOCI VAŠE DÍTĚ PŘEVZÍT:

1. POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI

(podepisují rodiče)

formulář ke stažení

2. POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE K ÚČASTI NA ZOTAVOVACÍ AKCI

(formulář vám vypíše praktický lékař za poplatek, platnost dva roky)

ke stažení zde: posudek o způsobilosti dítěte 

3. KARTIČKU POJIŠŤOVNY

(prosím, pouze kopie, po soustředění budou skartovány)

4. VEŠKERÉ LÉKY, KTERÉ DÍTĚ UŽÍVÁ, SPOLU S ROZPISEM JAK JE UŽÍVAT

(prosím, ulehčete to našemu zdravotníkovi, vezměte papír, nadepište jménem dítěte, napište název léku, napište jak jej užívat a spolu s léky dejte papír do nějaké složky. Pokud si máme dát u Vašeho dítěte na něco pozor například alergie, napište do seznamu. Za zdravotníka velké díky)

To nejdůležitější s sebou: Oblečení na tréninky, boty do vnitřní tělocvičny, boty na venkovní tréninky, nějakou pokrývku hlavy proti sluníčku při venkovních trénincích a hrách, přezůvky do ubytovny a společných sprch, plavky (plavací pomůcky), ručník, hygienické potřeby, láhev na čepování pití, dobrou náladu :-)

PŘIHLÁŠKY odevzdávejte na tréninku, co nejdříve, nebo zasílejte na email: ncod@seznam.cz

Záloha 1.600,- splatná do konce dubna hotově na tréninku nebo na účet studia viz. níže

Pokud máte zájem přihlásit dítě, neváhejte nás kontaktovat i po tomto termínu, nabíráme dokud se nenaplní plná kapacita.

přihláška ke stažení

Platit MŮŽETE
- v hotovosti trenérovi na tréninku nebo v den odjezdu
- bezhotovostně na účet studia nejpozději do 27. 7. 2022. Účet studia: 2289761319/0800, do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a letní soustředění

Pokud požadujete potvrzení pro pojišťovnu, prosím, plaťte hotově a vyžádejte si příjmový doklad u lektora. S platbami přes účet je to trochu složitější, ale jde to samozřejmě také. 

Těšíme se na další krásný prázdninový týden strávený tancem, hrami a zábavou 

Za celý „soustředkový“ tým Lenka Žůrková (ncod@seznam.cz, tel: 723 665 935)

Do soustředění zbývá

Měsíců
0
0
0
0
Dnů
0
0
0
0
Hodin
0
0
0
0
Minut
0
0
0
0
Sekund
0
0
0
0