TERMÍN LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ - 19.7. - 26.7.2020

Místo: Rekreační středisko Eden - Krkonoše

Počet míst 120 - určeno pro všechny i úplné začátečníky - počet účastníků bude popřípadě snížen dle aktuálních nařízení vlády.


Cena: 4.800,-

Z této ceny lze uplatnit slevu 600,- za dva měsíce karantény, pokud jste u nás zaplatili za jeden kroužek plnou cenu 1.500,- v druhém pololetí. Soutěžní výběry mohou využít slevu pouze za jeden měsíc, tj. 360,- při pololetní platbě 1.800,- nebo 500,- při pololetní platbě 2.500,- nebo 600,- při pololetní platbě 3.000,-

Vzhledem k situaci je platba posunuta a to až k termínu soustředění - platit se bude hotově při odjezdu celá částka. Popřípadě včas na účet tak, aby platba stihla být připočítána na účet studia do odjezdu - do zprávy pro příjemce napište soustředění a jméno dítěte. Můžete klidně již posílat na účet.

POZOR POZOR - při předání dítěte je nutno odevzdat tyto dokumenty:

1. Posudek o způsobilosti dítěte účastnit se zotavovací akce - vydává praktický lékař - ke stažení - zde

Toto potvrzení je doporučeno vládou míti nové z tohoto roku, dle zákona však platí i to z předešlého roku, prosím, mějte aspoň nějaké, každý rok se potýkáme s tím, že někdo zapomene, nezastihli lékaře atd. My dle zákona dítě nemůžeme bez toho potvrzení na tábor přijmout !!!

2. Potvrzení o bezinfekčnosti - podepisují rodiče - ke stažení - zde

Jde o jiné potvrzení než je spolu na A4 přihlášky, jelikož vydali nové, které je nutné vyplnit. Budeme je mít i u autobusu k vyplnění. Prosím, ať se nezdržujeme, pokud můžete vytiskněte si a vyplňte doma.

3. Kartičku zdravotní pojišťovny - kopie stačí

4. Veškeré léky, které dítě užívá, spolu s rozpisem, jak je užívat

Prosím, ulehčete to našemu zdravotníkovi, vezměte papír, nadepište jménem dítěte, napište název léku, napište, jak jej užívat a spolu s léky dejte papír do nějaké složky. Pokud si máme dát u Vašeho dítěte na něco pozor například alergie, napište do seznamu. Za zdravotníka velké díky


Přihlášky
 zasílejte co nejdříve na email: ncod@seznam.cz , ať máte místo zaručené !!!

 


INFORMACE K LETNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ

PŘIHLÁŠKA NA LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ