TERMÍN ZIMNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ - neděle 21.2. - sobota 27.2.2021

Rekreační středisko Eden - Krkonoše

http://www.rekreacni-stredisko-eden.cz/

POČET MÍST: 110

CENA: 5.000,- pro tanečníky / 4.500,- pro doprovod

Přihlašovat se mohou celé rodiny a užít si tak krásnou rodinnou dovolenou s programem. 

V ceně je zahrnuta - doprava objednaným autobusem, ubytování v pokojích pro 8 a méně osob, některé mají společné WC a sprchy, některé vlastní sociální zařízení. Stravování 5 krát denně (snídaně formou švédských stolů, oběd, svačina, večeře, druhá večeře), pitný režim (vezměte s sebou flašky na doplňování), taneční lekce,  zdravotník, pronájem veškerých prostor, doprovodný program, odměny.

Dopoledne bude možno lyžovat pro ty, co to ovládají a rodiče je pustí s námi na svah. Upozorňujeme, že nejsme žádní horští instruktoři a nad dětmi děláme pouze dohled na svahu či poradíme co a jak. Ti, kteří nebudou lyžovat, budou chodit na procházky, stavět sněhuláky, jezdit na svahu za chatou na lopatách nebo bude jiný program dle počasí. Odpoledne budou taneční tréninky, večer společné soutěže, hry, diskotéky.

DOPRAVA: Objednaným autobusem, který nás zaveze na místo. Cesta trvá asi 4,5 hodiny s přestávkami.

SRAZ: Parkoviště za KD v Břeclavi - neděle 21.2. 2021 - pak napíšeme přesnou hodinu
PŘÍJEZD ZPĚT: Parkoviště za KD Břeclav - sobota 27.2.2021 - pak napíšeme cca příjezd

Začínat budeme večeří, končit snídaní.

U AUTOBUSU NUTNO ODEVZDAT, JINAK NEBUDEME MOCI VAŠE DÍTĚ PŘEVZÍT:

1. POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI - podepisují rodiče - ke stažení zde: bezinfekčnost

2. POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE K ÚČASTI NA ZOTAVOVACÍ AKCI - vypisuje lékař za poplatek, platí dva roky od data vydání - ke stažení zde: posudek

3. KOPII KARTIČKY POJIŠŤOVNY

4. PAPÍR PRO HYGIENU - vypisují rodiče - ke stažení zde: hygiena

5. VEŠKERÉ LÉKY S ROZPISEM - nadepište papír jménem dítěte, napište název léku, napište jak jej užívat a spolu s léky dejte do nějaké složky. Pokud si u Vašeho dítěte máme dát na něco pozor například alergie, napište do seznamu.

6. POTVRZENÍ LYŽAŘE - podepisují rodiče - ke stažení zde: lyžař

CO HLAVNĚ S SEBOU:

Oblečení na tréninky, boty do vnitřní tělocvičny, boty a oblečení na sněhové hrátky, přezůvky do ubytovny a společných sprch, ručník, hygienické potřeby, láhev na čepování pití, dobrou náladu

PŘIHLÁŠKY:

Přihlašujte se co nejdříve, ať víme, pro kolik dětí/dospělých, tanečníků/netanečníků, lyžařů/nelyžařů máme všechno chystat :-) Přihlášku budeme rozdávat na tréninku nebo si ji můžete vytisknout zde: přihláška

Přihlášky odevzdávejte na jakémkoliv tréninku (viz. rozvrh)

PLATBA:

ZÁLOHA 500,- HOTOVĚ SPOLU S PŘIHLÁŠKOU (záloha je vratná pouze, pokud se akce nebude konat, nebo bude doloženo lékařského potvrzení, že se přihlášený nemůže účastnit)

DOPLATEK HOTOVĚ U AUTOBUSU NEBO NA ÚČET STUDIA tak, aby platba byla do 19.2. připsána na účet - ten se bude od 1.1.2021 měnit !!! Do zprávy pro příjemce napište ZIMA a jméno účastníka.

Těšíme se na další krásný týden