Důležité je vybrat si správnou lekci - která bude vyhovovat Vašemu času, místu bydliště a věkové kategorii.

Vyučujeme v 17-ti městech a obcích - většinou máme v místě otevřenu pouze jednu skupinku - kde věk nehraje roli aneb věkem neomezeno. Lekce jsou uzpůsobeny tomu, že je navštěvují rozličné věkové kategorie. V některých místech však máte na výběr zda navštěvovat mladší či starší. Můžete zkusit obojí a zjistit, které Vás více budou bavit.

Dále máme v Břeclavi otevřeny soutěžní výběry - mini do 8 let, děti 8 - 12 let, junioři 11 - 15 let, dospělí 15+ a senioři 25+. Zde je věk striktně daný kvůli organizaci soutěží. Pokud však chcete navštěvovat skupinku v Břeclavi a na soutěže jezdit nechcete, není problém, stačí to sdělit trenérovi.

Pokud spadáte do starší věkové kategorie - dospělí - a chcete se tancem pouze bavit a nedřít celé hodiny v tělocvičně, vřele Vás uvítáme v seniorské kategorii v neděli v Břeclavi.

Všechny lekce naleznete v našem rozvrhu zde: Rozvrh

Nejlepší je samozřejmě začít v září, avšak přijít můžete kdykoliv během celého roku. Kouknete, zkusíte a uvidíte, zda Vám lekce vyhovují a poté se rozhodnete.

Našli jste lekci, o kterou byste měli zájem? Poté už jen stačí přijít na trénink, kde od nás obdržíte přihlášku, jenž přinesete vyplněnou na další trénink a jste přihlášeni. Poté už jen zbývá včas zaplatit školné a užívat si potěšení z tance.

Školné se platí buďto hotově trenérovi či na účet studia: 2289761319/0800, kde do zprávy pro příjemce napíšete místo, kde naše lekce navštěvujete a jméno přihlašovaného.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat:
na emailu: ncod@seznam.cz nebo na tel: 723 665 935 (Lenka Žůrková).