Členský příspěvek na druhé pololetí je od 1. dubna už jen 990,-

Budeme Vám vděční za podporu, Vaše tělo a mysl Vám jistě také poděkuje ☺️

Příspěvek, prosím, zašlete na účet studia 2289761319/0800. Do poznámky pro příjemce napište jméno účastníka a odkud jste

Pro ty, kteří příspěvek uhradí, čeká na facebooku uzavřená skupina N.C.O.D. JSME V TOM SPOLU (odkaz), kde se od 1. února konají:

  • všechna živá vysílání
  • pravidelná cvičení na kondici a hubnutí
  • taneční workshopy
  • kurz pro začátečníky a pilovací lekce
  • videotréninky, na kterých Vás naučíme spoustu zajímavých a důležitých kroků
  • výuka různých choreografií
  • vyzkoušíte si všechny možné taneční styly
  • pravidelné zoom lekce
  • jednoduché soutěže o hmotné ceny
  • spousta dalších aktivit

Jakmile uhradíte částku, zažádejte, prosím, ve skupině o členství, odpovězte na otázku, kterou Vám položí ke vstupu, my ověříme, a přidáme Vás do skupiny.

Pokud máte jakýkoliv důvod, proč nechcete používat Facebook, rozesíláme odkazy také přes email, či přes Messenger, jak budete chtít.

Členství platí pro celou rodinu, takže lze připojit do skupiny několik profilů na jednu platbu (dítě chce například tančit a maminka s námi hubnout)

Kdyby náhodou se stal zázrak a my mohli konečně zase tančit normálně v tělocvičnách, členský příspěvek platí i pro normální lekce, takže už budete mít zaplaceno. A vy, kteří budete chtít s námi zůstat online, budete mít stále přísun dalších a dalších lekcí, nebojte.

Nejlepší je, že veškeré lekce (kromě lekce zoom) jsou uloženy a zůstávají Vám již napořád.

Tak se k nám pojď přidat, ať už se chceš teprve naučit tančit, nebo se chceš zlepšovat, nebo si chceš jen tak zatančit či zacvičit, dostat se do kondice nebo shodit pár kil.

S úctou Lenka Žůrková za celé taneční studio a všechny lektory

Základní kurzovné 1. pololetí :

- pololetní školné 1.600,- za lekce, které probíhají 1 krát týdně v délce 60 minut

- pololetní školné 2.000,- za lekce, které probíhají 1 krát týdně v délce 80/90 minut

Pokud tanečník kombinuje jakékoliv 2 lekce týdně, činí pololetní školné 2.800,-
Pokud tanečník kombinuje jakékoliv 3 lekce týdně, činí pololetní školné 3.200,-

Lze čerpat sourozeneckou slevu 500,- na pololetí pro jednoho ze sourozenců.

Školné se hradí na účet studia 2289761319/0800, do zprávy pro příjemce napište jméno tanečníka a ve kterém městě či obci u nás tancuje.

Splatnost pololetního školného je 21. září 2020 pro první pololetí, 31. ledna 2021 pro druhé pololetí. Pokud žák nastoupí později, platba alikvótní částky je akceptována nejpozději třetí trénink. Potvrzení o platbě je možno provést rovněž do těchto termínů. Samozřejmě vystavíme potvrzení i dodatečně, neodkládejte to však, prosím.

Školné se vrací pouze při doložení lékařského potvrzení, že tanečník už není zdravotně způsobilý lekce absolvovat a dokončit pololetí. Také přihlížíme k přístupu člena k výuce.

Lekce, která by se nekonala z důvodu na straně provozovatele, bude nahrazena nebo vrácena alikvotní část školného, mimo jeden trénink, který by se nekonal z důvodu nemoci trenéra či odjezdu na soutěž či vystoupení.

Pokud budeme nuceni zrušit trénink z pokynu třetí strany, například se bude v prostorách konat zasedání zastupitelstva, trachta atd., a nebude možno trénink odučit jinde, nárok na náhradu tréninku zaniká.

Při opakování situace s karanténou, budou lekce přesunuty na venkovní prostory (hřiště, park atd.) v případě špatného počasí na internet. Školné se vracet ani nijak nahrazovat nebude - lekce budou odučeny buďto venku nebo online.

Za OPEN CLASSES je cena 100,- za lekci. Lze zakoupit permanentku:

- na 10 vstupů za 900,- (90,- za lekci)
- na 20 vstupů za 1.600,- (80,- za lekci)

Více o OPEN CLASSES zde: OPEN CLASSES