TERMÍN: SOBOTA 17.12.2022

MÍSTO: MĚSTSKÉ KINO MIKULOV

VIDEA

13:00

youtube 

zkusila jsem nahrát znova, ale zase asi opět kvůli autorským právům nejede - youtube pokus 2

- ke stažení

15:00

youtube

Chybí konec Stará Břeclav, HVK a závěr (nejspíš přehřátí kamery a vypla se), ale na facebooku studia jsem připla příspěvek, kde mohou lidé přidávat svá videa, tak jestli nemáte svoje děti natočené, třeba tam někdo přidá.

- ke stažení

17:00

youtube

Chybí poslední dvě skladby (Poštorná a HVK) a závěr (nejspíš přehřátí kamery a vypla se), ale na facebooku studia jsem připla příspěvek, kde mohou lidé přidávat svá videa, tak jestli nemáte svoje děti natočené, třeba tam někdo přidá.

- ke stažení

 

13:00

Rakvice
Podivín
Mikulčice
Valtice
Moravský Žižkov
Milotice
Lednice
Břeclav čtvrtek Lotus
Velké Pavlovice
Mikulov starší, DVK, JVK, HVK, SVK - na všech třech

15:00

Týnec
Hlohovec starší
Prušánky
Stará Břeclav J. Noháče
Moravská Nová Ves
Mutěnice
Lanžhot
Mikulov mladší
Miroslav
Mikulov starší, DVK, JVK, HVK, SVK - na všech třech

17:00

Hlohovec mladší
Sedlec
Čejč
Břeclav Poštorná
Hodonín
Dubňany
Tvrdonice
Ladná
Hrušky
Brno
Mikulov starší, DVK, JVK, HVK, SVK - na všech třech

Děti přiveďte na představení o půl hodiny dříve, tj. 12:30 nebo 14:30 nebo 16:30. Naproti vchodu je velká místnost, která bude označena "šatna". Tam předáte dítě lektorovi, který se o skupinu bude starat. Buď bude skupinka označena na stolech nebo židli. Já to dělám tak, že vejdu do místnosti a volám třeba Lanžhooooooot, a někdo se vždycky ozve 😀 Vlevo na chodbě pak bude prodejní stánek, kde si můžete vyzvedávat objednané oblečení a stolík na placení vstupenek před vchodem do sálu.

KAPACITA SÁLU JE OMEZENÁ NA 220 LIDÍ. Bohužel tento rok nemohlo být v KD Břeclav, kde kapacita byla 400 lidí. Prosím, lístky rezervujte dle toho, kdy Vaše skupinka vystupuje. 

Po rezervaci přijde na email, který zadáte při registraci, potvrzení o registraci, který slouží také jako vstupenka.

VSTUPENKY JSOU VYPRODÁNY, AVŠAK URČITĚ VŠICHNI NEDORAZÍ. PROSÍM, DEJTE VĚDĚT IHNED, JAKMILE ZJISTÍTE, ŽE REZERVOVANOU VSTUPENKU NEVYUŽIJETE NA TEL: 723 665 935, POŠLU JI DALŠÍMU V POŘADÍ, KDO SE MI NAHLÁSIL.

UVIDÍME NA MÍSTĚ, KOLIK ZBUDE VOLNÉHO MÍSTA, V NEJHORŠÍM PŘÍPADĚ, KDO VSTUPENKU NEMÁ, MŮŽE POČKAT V ŠATNĚ S DĚTMI V KAVÁRNĚ A JÍT SE NA NĚ PODÍVAT DO SÁLU, JAKMILE PŮJDOU VYSTUPOVAT A PAK SE S NIMI ZASE VRÁTIT DO ŠATNY (samozřejmě bezplatně)

CENA VSTUPENKY 150,- platí se v hotovosti na místě. 

Dítě sedící na klíně vstupenku nepotřebuje, prosíme však o dodržení toho, že sedí na klíně a nezasedne volné místo někoho jiného.

Pokud se Vám točí kolečko po odkliknutí registrace příliš dlouho, vypněte a zkuste na jiném zařízení. Mě například nechtělo jít přes PC, protože ho mám zahlcený a nečištěnou paměť, přes mobil mi to šlo hned.

Kolonku CIZINEC, prosím, ignorujte. Systém ji nabízí automaticky kvůli ČR sportovním dotacím, které se na tuto akci nevztahují a nelze odstranit.

Každou vstupenku musíte registrovat zvlášť, systém by jinak nepoznal, kolik jich je prodaných.

Vstupenka není místenka, takže kde bude místo, tam si můžete sednout.

REZERVACE VSTUPENEK:    ZDE

 

KOSTÝMY:

Brno - růžové tričko, černé legíny/tepláky, tenisky

Hlohovec mladší + Rakvice - bílé tričko s krátkým nebo i klidně dlouhým rukávem - co máte doma nebo co seženete, černé kalhoty, tepláky, legíny, pokud možno tmavé boty - prosím žádné svítivé

Sedlec + Podivín + Hlohovec starší - kalhoty a vršek (tričko, mikina) v jedné barvě. Na tréninku jsme si řekli, kdo má jakou barvu, tmavé boty - prosím žádné svítivé

HVK - celý černý kostým

SVK - celý černý kostým + třásně 

Lednice + Lanžhot + Tvrdonice - kostým zeleno, hnědo, černo cokoliv (jsou les)

Břeclav čtvrtek Lotus + Mikulov mladší + Ladná - kostým černo, plus cokoliv (jsou víly) (pod sukýnky či šaty rozhodně legíny!) Dolaďujte, prosím, jen jednou barvou. Například: černé tričko s dlouhým, černé legíny, růžová sukýnka. Nebo fialkové tričko, černé legíny, pokud nechce dítě sukni. Nebo naopak fialkové legíny a černé tričko atd.

Velké Pavlovice + Miroslav + Hrušky - kostým černo, šedo, hnědo cokoliv (jsou havrani)

Mikulov starší - kostým zeleno, hnědo, černo cokoliv (jsou les), druhá skladba - to stejné

DVK - černo, šedo, důležitá barva na sobě žlutá v jakémkoliv odstínu

MNV + Hodonín + Žižkov - černé legíny nebo tepláky, bílé tričko s dlouhým rukávem, nebo stejně barevné tričko k čepici, zimní barevná čepice

Mutěnice + Dubňany + Milotice - černé legíny nebo tepláky, barevná mikina nebo svetr (Milotice mají barevné kalhoty, bílé triko)

Stará Břeclav J. Noháče + Valtice + Poštorná - černé legíny nebo tepláky, bílé nebo červené tričko

Čejč + Prušánky + Mikulčice - černá a zelená kombinace (tmavší zelená, khaki) jakkoliv

JVK - černá, červený šátek