POTVRZENÝ TERMÍN ZIMNÍHO PROJEKTU - SOBOTA 11.12.2021

KULTURNÍ DŮM BŘECLAV

Vystoupení budou 3, jelikož máme mnoho skupinek, děti se budou alternovat. Soutěžní výběry vystupují na všech třech vystoupení - 13:00, 15:00, 17:00. V kolik bude která skupinka vystupovat, dáme vědět nejpozději do konce října. Musíme první zjistit, kolik dětí v každé skupince je, abychom to mohli rovnoměrně rozprostřít mezi vystoupení, aby pak jedno nebylo prázdné a druhé praskalo ve švech.

Děti si odloží věci a převlečou se dole v estrádním sále KD, poté budou moci jít tentokráte do sálu koukat. Budou pro ně určené řady. O každou skupinku se bude starat vedoucí. Rodiče a ostatní hosté se posadí kamkoliv jinam do sálu. Lístky se kupují u vstupu do sálu, nejsou to místenky. 

Cena lístku je 100,- a slouží k pokrytí nákladů na pronájem KD, zvukaře a osvětlovače. Pokud něco zbude, budou penízky použity na zimní soustředění 2022 (externí lektory, odměny pro děti)

Dobrou zprávou je, že KD má nového majitele a dole u baru bude prodáváno pití a drobné občerstvení.

Tématem je 10ti-leté výročí studia, které studio oslavilo 1.září 2021. Naši dlouholetí tanečníci tedy jistě postřehnou úryvky i deset let starých skladeb a společně si zavzpomínáme :-)

Po dlouhé odmlce těchto projektů se už nemůžeme dočkat.