POTVRZENÝ TERMÍN ZIMNÍHO PROJEKTU - SOBOTA 11.12.2021

KULTURNÍ DŮM BŘECLAV

Vystoupení zrušeno !!!

Moc nás to mrzí, ale za aktuálních podmínek není možno projekt uskutečnit. Děti jsou neustále v karanténách, některé by kvůli karanténě nemohly vystupovat. Třídit rodiče a příbuzné na očkované a neočkované taktéž odmítáme.

Snad se situace co nejdříve uklidní a budeme moci uskutečnit představení v jiném termínu.

Tréninky se budou konat do pátku 17.12.

 

Vystoupení budou 3, jelikož máme mnoho skupinek, děti se budou alternovat. Soutěžní výběry vystupují na všech třech vystoupení a také Mikulov starší - 13:00, 15:00, 17:00. V kolik bude která skupinka vystupovat, dáme vědět co nejdříve. Musíme první zjistit, kolik dětí v každé skupince je, abychom to mohli rovnoměrně rozprostřít mezi vystoupení, aby pak jedno nebylo prázdné a druhé praskalo ve švech.

Prosím, přiveďte děti půl hodiny před jejich začátkem představení, tedy buďto 12:30, 14:30 nebo 16:30. Děti si odloží věci a převlečou se dole v estrádním sále KD, poté (pokud vládní nařízení dovolí) budou moci jít tentokráte do sálu koukat. Budou pro ně určené řady. O každou skupinku se bude starat vedoucí. Rodiče a ostatní hosté se posadí kamkoliv jinam do sálu. Lístky se kupují u vstupu do sálu, nejsou to místenky. 

Cena lístku je 100,- a slouží k pokrytí nákladů na pronájem KD, zvukaře a osvětlovače. Pokud něco zbude, budou penízky použity na zimní soustředění 2022 (externí lektory, odměny pro děti)

Dobrou zprávou je, že KD má nového majitele a dole u baru bude prodáváno pití a drobné občerstvení.

Tématem je 10ti-leté výročí studia, které studio oslavilo 1.září 2021. Naši dlouholetí tanečníci tedy jistě postřehnou úryvky i deset let starých skladeb a společně si zavzpomínáme :-)

Po dlouhé odmlce těchto projektů se už nemůžeme dočkat.

Snad situace tento projekt dovolí uskutečnit.

Vystoupení v 13:00

- DVK, JVK, HVK, SVK
- Mikulov starší

Vystoupení v 15:00

- DVK, JVK, HVK, SVK
- Mikulov starší

Vystoupení v 17:00

- DVK, JVK, HVK, SVK
- Mikulov starší
- Týnec