VYSTOUPENÍ - 28.9.2019 - BŘECLAV - SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI - Areál pod zámkem
- vystupují: DVK, JVK, HVK - společný mix různých skladeb - ODKAZ KE STAŽENÍ MIXU


VYSTOUPENÍ - 12.10.2019 - LEDNICE - PODZIMNÍ SLAVNOSTI ANNOVINA - Areál Annovina
- vystupují: DVK, JVK, HVK, SVK - společný mix různých skladeb

MIMOŘÁDNÝ POVINNÝ TRÉNINK DVK

-  v neděli 10. 11. 2019 na indoor golfu v Břeclavi, v 13:00 - 15:00 

- trénink se týká pouze choreografie BE QUIET (Lůc, Nikol B., Peťka, Pája, Domča, Jája, Ráďa, Denča, Simča, Viki, Nelča,  Kája M., Kája P., Tobi, Stelča, - snad na nikoho kdo tancuje Be quiet nezepoměla :D )


SOUTĚŽ - 23.11.2019 - PÍSEK - zrušeno - málo skupin v našich kategoriích, ve většině bychom byli samy, což nemá význam, jezdit si pro medaile jen tak a tak daleko. Kdo platil v hotovosti vrátím na tréninku hotovost, kdo platil na účet, pošlu zpět na účet. 

DVK - BE QUIET - kostým stejný - laděný do barev červená, riflová, černá, bílá, soutěžní boty (černé s bílou špičkou), holky zapletené dva francouzské copy.

Odkaz na BE QUIET - https://uloz.to/file/7nzRJJG2bnRA/dvk-be-quiet-mp3

JVK - nová skladba CALLING - odkaz ke stažení - kostým: NCOD tepláky (ve výrobě), černé uplé tričko s dlouhým rukávem (každý sám si), zelené tričko (objednáno), bílé tenisky (každý sám si) 

DOPORUČENÍ K SOUTĚŽÍM:

Prosím, popřemýšlejte o stravě svých dětí a nabalte jim něco zdravějšího a trošku je poučte, mi to uděláme též. Pravidelně jíst a pít !!! Velká jídla - bagety, řízek, těstovinový salát či co jim připravíte, by se měli konzumovat nejpozději 3 hodiny před výkonem, aby stihlo tělo v klidu trávit. 1 hodinu před výkonem by měli schrupnout jablko, banán, müssli tyčinky atd. Žádné čokolády a pamlsky, ty akorát tak zalepí žaludek a dětem nebývá dobře. To si můžou sníst až dotancují, i když nedoporučuji. U juniorů máme opačný problém, těm je obvykle špatně z hladu.

Dále nedodržují pitný režim - nedoporučujeme sladké pití ani bublinkové, perlivé pití. Celý den by měli průběžně pít, hodinu před výkonem vypít alespoň půl litru tekutiny, aby se organismus zavodnil a poté do výkonu popíjet v intervalech. Čistá voda je pro organismus těžká, nejvíce se doporučuje slabý iontový nápoj, minerální vody bez bublinek.

Po výkonu se doporučuje proteinová tyčinka, proteinový nápoj, plný ionťák.

Ti, co mají po odvystupování problémy s organismem, doporučujeme nabalit hroznový cukr a hned po odvystupování se nadopovat a vypít iontový nápoj. Během dne dodržovat naše doporučení - jíst a pít !!! Těm, kterým se udělá špatně, lehnout a nohy podložit židlí do úhlu 45° a hlavně zůstat v klidu. Tím, že jste do toho nervní a dýcháte moc rychle překysličíte si krev, a začnou vám trnout a mravenčit nohy, pořpípadě ruce a další části těla - musíte zpomalit dýchání - nejlépe dýchat do papírového sáčku, jelikož tělo si pak nadechne ze sáčku to, co jste vydechli a to přesně potřebuje, aby se krev znormalizovala.

Pro ty starší - před soutěží nekonzumovat alkohol, den po párty nikdy nepodáte maximální výkon 

Doporučení jsou pro vás, tak aby vám a vašemu tělu bylo co nejlépe a aby jste podali co nejlepší výkon. Jak s tím naložíte, už je jen na vás.


ZIMNÍ PROJEKT - 14.12.2019 - BŘECLAV - KULTURNÍ DŮM


VYSTOUPENÍ

- 18.1.2020 - MILOTICE - PLES - vystupuje HVK - cca 10 minutový vstup v 22:00
- 28.2.2020 - LANŽHOT - PLES - vystupuje skupinka Lanžhot a DVK
- 20.3.2020 - PODIVÍN - PLES - vystupuje HVK 

SOUTĚŽ - CZECH DANCE TOUR 2020 - postupová soutěž:

5.4.2020 - BRNO - regionální kolo
3.5.2020 - BRNO - zemské kolo
23. - 24.5.2020 - PRAHA - mistrovství ČR

SOUTĚŽ - CZECH DANCE MASTERS 2020 - postupová soutěž:

28.-29.3. 2020 - BRNO - regionální kolo                                                                                                         
18.-19.4. 2020 - OLOMOUC - zemské kolo                                                                                                       
15.-17.5. 2020 - BRNO - BEAT STREET GRAND FINÁLE 
 
LETNÍ PROJEKT - 20.6.2020 - BŘECLAV - KULTURNÍ DŮM