Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2018

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyto informace a přihlášky budou rozdávány všem dětem na trénincích od pondělí 5. 3. 2018

Soustředění se může zúčastnit i nečlen tanečního studia

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Termín: sobota 25. 8. 2018 - sobota 1. 9. 2018

Místo: Rekreační středisko Úsvit, Vanůvek 26, Telč 588 56 - http://rekreace-usvit.haul.cz/

Cena: 4.000,-

V ceně je zahrnuto: Ubytování v chatkách pro 4, 7 a 11 osob, společné WC a sprchy, menší děti budou ubytovány v „Lesní chatě“ pro 31 osob, členěné po pokojích, společně s vedoucími a lektory. Stravování 5x denně, celodenní pitný režim, cestovné tam i zpět autobusem, výuka lektorů, zdravotník, pronájem veškerých prostor, doprovodný program, odměny a spoustu dalšího.

Výuka bude rozdělena dle věkových kategorií, taneční lekce budou probíhat 4 - 6 hodin denně, nejmladší děti dle toho co zvládnou. V programu máme také koupání v rybníce s písečnou pláží, večerní diskotéky, soutěže, bojovky a další.

Doprava: HROMADNÁ objednaným autobusem, který je již v ceně soustředění a zaveze nás přímo na místo. Cesta trvá asi 2 hodiny.

SRAZ: Parkoviště za Kulturním domem v Břeclavi – SOBOTA 25. 8.

PŘÍJEZD ZPĚT DO BŘECLAVI - na parkoviště za KD – SOBOTA 1. 9.

Přesný čas odjezdu a příjezdu bude vystaven zde

Stejně tak tu bude zveřejněno, kterým jídlem začínáme, ať víte, co nabalit dětem na cestu.

Těm, kteří budou chtít jet vlastní dopravou, se cestovné nevrací, jelikož je cena za autobus rozpočítána mezi plný počet účastníků a připočítána k ceně soustředění.

U AUTOBUSU NUTNO ODEVZDAT, JINAK NEBUDEME MOCI VAŠE DÍTĚ PŘEVZÍT:

1. POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (součástí přihlášky, datum den odjezdu, podepisují rodiče)

2. POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE K ÚČASTI NA ZOTAVOVACÍ AKCI (formulář vám dá a vypíše praktický lékař za poplatek)

3. KARTIČKU POJIŠŤOVNY (kopie stačí)

4. VEŠKERÉ LÉKY, KTERÉ DÍTĚ UŽÍVÁ, SPOLU S ROZPISEM JAK JE UŽÍVAT (prosím, ulehčete to našemu zdravotníkovi, vezměte papír, nadepište jménem dítěte, napište název léku, napište jak jej užívat a spolu s léky dejte papír do nějaké složky. Pokud si máme dát u Vašeho dítěte na něco pozor například alergie, napište do seznamu. Za zdravotníka velké díky)

To nejdůležitější s sebou: Oblečení na tréninky, boty do vnitřní tělocvičny, boty na venkovní tréninky, nějakou pokrývku hlavy proti sluníčku při venkovních trénincích a hrách, přezůvky do chatek a sprch, plavky (plavací pomůcky), ručník, hygienické potřeby, PET lahev na čepování pití, dobrou náladu ;-)

PŘIHLÁŠKY odevzdávejte co nejdříve, nejlépe, prosím, do konce března.

TERMÍNY PLATEB:     do 15. 6. 2018

PLATIT MŮŽETE - v hotovosti trenérovi na tréninku nebo na účet studia: 2289761319/0800 (do zprávy pro příjemce napište soustředění a jméno účastníka)

Záloha je nevratná, jelikož musíme zaplatit zálohu za ubytování a již budeme nakupovat a připravovat věci dle počtu přihlášených.

Těšíme se na další krásný prázdninový týden strávený tancem, hrami a zábavou J

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

informace ke stažení - https://uloz.to/!9bZsOQDp0Z5t/info-soustredeni-2018-doc

přihláška ke stažení - https://uloz.to/!MoGPgVouFdTe/prihlaska-na-soustredeni-2018-doc

posudek o zdravotní způsobilosti - http://www.stv.cz/pdf/lekar148.pdf


TOPlist